Zavedajmo se, da je zdravje naša največja dobrina. Zato v prostore fakultet Univerze v Mariboru vstopajmo le, če smo popolnoma zdravi in nimamo bolezenskih znakov, saj lahko v nasprotnem primeru ogrozimo zdravje drugih študentov in zaposlenih. Za omejitev širjenja okužbe in v skrbi za zdravje udeležencev v pedagoškem procesu ter v skladu s priporočili NIJZ, povezanimi z vodenjem evidenc prisotnosti, smo pripravili brezstično evidentiranje prisotnosti študentov in zaposlenih v predavalnicah in drugih prostorih fakultet, kjer je to potrebno. Evidentiranje temelji na skeniranju QR-kode predavalnice z mobilnim telefonom. Tako bo mogoče hitreje identificirati potencialno širjenje okužbe, zbrani podatki pa bodo po predpisanem času iz elektronskih evidenc izbrisani. Več informacij boste našli na spletni strani moja.um.si > ŠTUDIJ > COVID-19.

Več v priponki.

Za študente, ki svoje prisotnosti v prostoru ne morete evidentirati na način “Obtačlaj se” je na voljo:

Izjava v fizični obliki