V torek, 14.11.2023, smo se srečali diplomanti Fakultete za naravoslovje in matematiko (FNM UM) oz. prejšnje Pedagoške fakultete na naravoslovno-matematičnih študijskih programih.

Po uvodnem sprejemu nas je nagovoril dekan FNM UM prof. dr. Blaž Zmazek. Zahvalil se je za letošnjo odzivnost, saj na podlagi tega dokazujemo in se zavedamo, da smo fakulteta, ki sledi svojemu sloganu. Poudaril je, da so takšna druženja ključ do uspeha in da odpirajo širino in vzajemnost sodelovanja med zaposlenimi, diplomanti in drugimi inštitucijami.

Sledilo je predavanje prof. dr. Alenke Lipovec in asist. dr. Barbare Arcet na temo: Z umetno inteligenco v novo dobo poučevanja in  raziskovanja.

Po predavanju je uradni del zaključil prodekan za sodelovanje z javnimi ustanovami FNM UM prof. dr. Mitja Slavinec, nato smo ob prijetnem druženju prisotni obujali spomine ter snovali načrte za v prihodnje.

FOTOGALERIJA SREČANJA