V javni obravnavi je predlog osnutka Sprememb in dopolnitev Pravilnika o doktorskem študiju na Univerzi v Mariboru št. 012/2018/1, ki ga je obravnavala Statutarna komisija Univerze v Mariboru na svoji 1. korespondenčni seji, sklicani dne 6. 11. 2023.

Javna obravnava navedenega osnutka splošnega akta traja do vključno 23. 11. 2023.

Članice Univerze v Mariboru, druge članice Univerze v Mariboru, sindikati in Študentski svet Univerze v Mariboru lahko svoje predloge posredujejo v času trajanja javne obravnave na naslov: Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor, s pripisom: »Oddelek za pravne, kadrovske in splošne zadeve« ali v elektronski obliki na elektronski naslov: martina.pajenk@um.si. Prepozno prispelih pripomb Statutarna komisija UM ni dolžna obravnavati.

Dopis – javna obravnava splošnih aktov (8.11.2023)

Predlog za obravnavo osnutka Sprememb in dopolnitev Pravilnika o doktorskem študiju na UM (8.11.2023)