Programi profesionalnega usposabljanja (PPU) so krajše oblike programov kariernega razvoja, ki so namenjene strokovnemu in disciplinarnemu razvoju posameznega strokovnega delavca oziroma strokovnega aktiva.

Program Razvijanje tehnične ustvarjalnosti z uporabo sodobnih učnih tehnologij v šolski delavnici, ki ga razpisujemo v 2023/24, najdete v e-Katalogu programov nadaljnjega izobraževanja in usposabljanja strokovnih delavcev v vzgoji in izobraževanju (KATIS). V rubriki »Izvajalec« izberite »Univerza v Mariboru, Fakulteta za naravoslovje in matematiko«.

CENA IZOBRAŽEVANJA

• Udeleženci, ki so na izobraževanje prijavljeni s soglasjem ravnatelja, so upravičeni do sofinanciranja cene izobraževanja s strani Ministrstva za vzgojo in izobraževanje.
  • Udeleženci, ki na izobraževanje niso prijavljeni s soglasjem ravnatelja, plačajo polno ceno izobraževanja.