Na Inštitutu za elektroniko in telekomunikacije na Univerzi v Mariboru, FERI zaposlijo asistenta za polni delovni čas. Kandidat bo izvajal seminarske in računalniške vaje pri predmetih na univerzitetnem in magistrskem študijskem programu Telekomunikacije in Elektrotehnika. Kandidat bo lahko nadaljeval študij na tretji stopnji in se pridružil raziskovalnemu delu in delu na projektih.

Pogoj za zasedbo delovnega mesta je zaključen drugostopenjski študijski program s področij telekomunikacije, elektrotehnika, računalništvo, informatika, fizika ali matematika, s povprečno oceno izpitov (brez ocene magistrskega dela) najmanj 8.

Poleg splošnih računalniških znanj od kandidata pričakujejo znanje programiranja in poznavanje računalniških omrežij.

Zasedba delovnega mesta je mogoča od 1. 4. 2023 oziroma od izvolitve v zahtevani naziv.

Za več informacij pišite na elektronski naslov: andrej.zgank@um.si