• KOGA IŠČEJO: Biolog/-inja ali diplomant/-ka sorodne biotehniške smeri s težišči biodiverziteta, varstvo narave, obnovitvena ekologija, agroekologija in podobno.
  • DELO: Habitatni menedžment in obnova močvirnih travnikov pod Rožnikom; kartiranje in monitoring favne in flore; vključitev teh aktivnosti v študijske programe Biotehniške fakultete; koordinacija z drugimi deležniki v prostoru.
  • KJE: Oddelek za biologijo Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani.
  • KAJ NUDIJO: Zaposlitev za polni delovni čas za predvidoma dve leti, plačo z dodatki po sistemu javnega sektorja podskupine H (raziskovalci), razgibano in sproščeno akademsko delovno okolje, možnosti za pridobivanje novih kompetenc. Izkušnje iz obnovitvene ekologije so iskane in odpirajo možnosti za nadaljnjo akademsko ali naravovarstveno kariero!
  • KAJ PRIČAKUJEJO: Nalezljivo navdušenje nad naravo in njenim ohranjanjem, poznavanje osnov varstva narave in/ali agroekologije, pogum in samozavest za komuniciranje s kolegi, deležniki in širšo javnostjo; prednost so izkušnje s področja terenske biologije in/ali varstvene biologije in/ali taksonomsko znanje na področju katere izmed ključnih indikatorskih skupin organizmov.
  • PRIJAVA: Prijave z dokazilom o izobrazbi, življenjepisom in morebitnimi drugimi dokazili poslati do 2. 3. 2023 na e-naslov ks@bf.uni-lj.si, zadeva: Registrska št. OU94578.
  • DODATNE INFORMACIJE:

e-pošta peter.trontelj@bf.uni-lj.si ali

telefon 01 320 3368 (Peter Trontelj) ali

uradni razpis: https://www.ess.gov.si/iskalci-zaposlitve/iskanje-zaposlitve/iskanje-dela/?idp=2952609/#/pdm/2952609