22. 11. 2022 je potekala slavnostna podelitev diplom. Podeljenih je bilo 47 diplom o pridobljeni univerzitetni izobrazbi prve stopnje in 40  o pridobljeni magistrski izobrazbi 2. stopnje. Med diplomanti  so bile tudi diplomantke dvopredmetnih študijskih programov, ki jih Fakulteta za naravoslovje in matematiko izvaja v povezavi s Filozofsko fakulteto Univerze Mariboru.

Obenem smo najbolj vidne uspehe naših študentov nagradili, namreč najboljšim diplomantom Fakulteta za naravoslovje in matematiko UM  podeljuje diplomo summa cum laude in diplomo magna cum laude. Diplomantom, ki so glede na povprečno oceno med 5 % najuspešnejših diplomantov na študijskem programu, se podeli diploma »magna cum laude«; tistim, ki so glede na povprečno oceno med 1 % najuspešnejših diplomantov, pa se podeli diploma »summa cum laude«.

Vsem iskreno čestitamo in želimo vse dobro na nadaljnji karierni poti!