Univerza v Ljubljani, Univerza v Mariboru, Univerza na Primorskem in Fakulteta za informacijske študije v Novem mestu vabijo predstavnike akademske skupnosti in drugo zainteresirano javnost na zaključno mednarodno konferenco projekta INOVUP.

Mednarodna konferenca z naslovom Razvoj visokošolskega učenja in poučevanja v postkoronski dobi bo potekala
21. septembra 2022, v Stekleni dvorani, Grand Hotel Union Eurostar, v Ljubljani.

Več o konferenci si lahko preberete na spletni strani INOVUP, kjer najdete tudi  program konference.

Na konferenco se lahko prijavite na spletni povezavi do 16. septembra 2022.

Vljudno vabljeni k prijavi.

Vabimo vas tudi k izpolnjevanju vprašalnika, s katerim želimo izmeriti stanje in potrebe na področju učenja in poučevanja v visokošolskem prostoru v postkoronski dobi.
Hkrati želimo izmeriti tudi učinke projekta Inovativno učenje in poučevanje v visokem šolstvu (INOVUP). Vaš prispevek je zelo pomemben, rezultati raziskave bodo pomembno namreč prispevali k evalvaciji projekta ter prihodnjemu razvoju visokošolske didaktike.  https://www.1ka.si/inovup