V roku treh (3) delovnih dni od prejema vpisne dokumentacije boste študenti plačniki šolnine po elektronski pošti na naslov ime.priimek@student.um.si prejeli Aneks k pogodbi o študiju in superviziji na študijskem programu tretje stopnje. Aneks natisnete v dveh (2) izvodih, oba izvoda izpolnite in podpisana čim prej oz. najpozneje do 14. septembra 2023 pošljete oz. oddate:

po pošti »priporočeno« na naslov: Fakulteta za naravoslovje in matematiko UM, Koroška 160, 2000 Maribor, »doktorski študij«

Vpis bo urejen najpozneje v roku sedmih (7) delovnih dni od prejema vpisne dokumentacije.

Študenti lahko na svojem AIPS-računu preverite status e-vpisa. Izpišejo se lahko naslednje opombe:

• neobdelan – pomeni, da vpis še ni v urejanju;
  • odprt – pomeni, da z vpisno dokumentacijo oz. z vpisnim listom ni vse v redu; razlog bo zapisan v komentarju referenta, ki ureja vpis;
  • vpisan – pomeni, da je vpis že urejen.

PREJEM VPISNE DOKUMENTACIJE PO VPISU

• Po pošti – V tem primeru je že k vpisni dokumentaciji treba priložiti pisemsko ovojnico z ustrezno znamko. Študent na kuverto napiše svoj naslov, kamor se mu pošlje vpisna dokumentacija, in na kuverto nalepi znamko.
  • Osebno – po dogoovoru.