V ponedeljek, 30.5.2022, smo se srečali diplomanti Fakultete za naravoslovje in matematiko (FNM UM) oz. prejšnje Pedagoške fakultete na naravoslovno-matematičnih študijskih programih.

Po uvodnem sprejemu nas je nagovoril dekan FNM UM prof. dr. Blaž Zmazek. Izpostavil je, kako pomembno je biti del takšne skupine, kakor so Alumni FNM. Prav tako je pomembno zavedanje, s katere in kakšne fakultete prihajamo!  Sledil je pozdrav državnega sekretarja na MIZŠ prof. dr. Mitja Slavinca. Poudaril je, da ga izjemno veseli, da vidi nasmejane obraze vseh prisotnih, saj to pove, da FNM UM ustvarja poklice prihodnosti.

Sledilo je prijetno druženje. Med prijetnim druženjem, smo prisotni obujali spomine ter primerjali, kako je bilo med študijem, kako je danes in snovali skupne načrte za v prihodnje.

Po prijetnem druženju je sledilo še predavanje Marjana Pipenbaherja, univ. dipl. inž. grad. na temo: Projektiranje in gradnja mosta Pelješac.

Na koncu srečanja, pa smo si zadali cilj, da se znova srečamo prihodnje leto.

FOTOGALERIJA SREČANJA