Delavnica na UM: Face-to-face vs. online? How to support Generation Z face-to-face and in an online space?

Center za podporo poučevanja UM vas vljudno k udeležbi na delavnico z naslovom Face-to-face vs. online? How to support Generation Z face-to-face and in an online space?, ki bo potekala v živo. Izvedla jo bo asistentka Nárcisz Kulcsár iz univerze na Madžarskem (Széchenyi István University). Poučevanje generacije Z je eno izmed prioritetnih področij Pedagoške mreže UM.

Delavnica bo potekala v torek, 9. 11. 2021, s pričetkom ob 10. uri na rektoratu UM (dvorana Borisa Podrecce). Izvajalka delavnice prosi, da naj udeleženci za aktivno sodelovanje prinesejo svoj prenosni računalnik in pametni telefon.

Prijava in več informacij o dogodku: portal Izpopolni UM.

Vprašalnik o uporabi Moodla in potrebni podpori

Oddelek za izobraževanje in študij UM vabi k izpolnjevanju kratkega vprašalnika o uporabi učnega e-okolja Moodle pri pedagoškem procesu.

Z njim želijo prepoznati, na katere vsebine in aktivnosti je treba usmeriti pripravo usposabljanj, gradiv in šablon oz. primerov uporabe Moodla v pedagoškem procesu.

Povezava do vprašalnika: https://forms.office.com/r/Q1G1V8hcnL

Odgovore bodo zbirali do 30. 11. 2021.