Na Univerzi v Mariboru se vzpostavlja pedagoška mreža, skupnost visokošolskih učiteljev in sodelavcev za izmenjavo izkušenj in nadgrajevanje pedagoških znanj, z namenom uveljavljanja in uporabe inovativnih metod poučevanja in sodobnih učnih okolij, ki v središče postavljajo študenta. Vabimo vas na predstavitev aktivnosti Pedagoške mreže UM, ki bo potekala 12. 10. 2021 ob 10. uri (na daljavo).

PEDAGOŠKA MREŽA UM

Skupnost za povezovanje visokošolskih učiteljev, namenjena izmenjavi izkušenj s poučevanjem in nadgrajevanju pedagoških znanj.
Predstavitev aktivnosti za visokošolske učitelje in sodelavce bo potekala 12. 10. 2021 ob 10. uri na daljavo.
Ključne točke predstavitve: namen vzpostavitve Pedagoške mreže UM, vsebine in prioritetna področja, aktualni dogodki in gradiva, e-okolje.

Kliknite tukaj za pridružitev srečanju

Vljudno vabljeni!

Oddelek za izobraževanje in študij UM