Fakulteta za naravoslovje in matematiko pri Univerzi v Mariboru

16. – 17. junija 2021,

od 9.00 do 17.30
preko aplikacije MS Teams

POVEZAVA DO SREČANJA (klik)

Na konferenci bodo ugledni predavatelji različnih strok predstavili prispevke na temo kulturne dediščine gradišč in etnobotanike ter možnosti izkoriščanja produkta v alternativnih oblikah turizma.

V priponkah pošiljamo PROGRAM konference in ZBORNIK POVZETKOV v treh jezikih (SLO-HR-ANG).

Konferenco organizira projektni partner Univerza v Mariboru (Filozofska fakulteta in Fakulteta za naravoslovje in matematiko) v sodelovanju z Inštitutom IRRIS v okviru projekta KAŠTELIR – Prazgodovinska gradišča in etnobotanika za trajnostni turizem in razvoj podeželja – od Krasa (preko Brkinov, Čičarije in Istre) do Kvarnerja = Prapovijesne gradine i etnobotanika za održivi turizam i ruralni razvoj – od Krasa do Kvarnera (preko Brkina, Ćićarije i Istre), ki se izvaja v okviru programa Interreg V–A Slovenija–Hrvaška.

Veselimo se vsebinsko in strokovno bogatega virtualnega druženja in vas lepo pozdravljamo!