Spoštovani,

v veliko veselje nam je, da lahko spoštovanim in cenjenim raziskovalkam in raziskovalcem vseh kariernih stopenj Univerze v Mariboru pa tudi Univerze na Primorskem in Univerze v Novi Gorici, omogočimo priložnost sodelovanja na Znanstvenem slamu, ki trem najboljšim nastopajočim po mnenju občinstva, prinaša nagrado.

Posnetke s prejšnjih slamov si lahko ogledate na povezavi tukaj. Podrobnosti so na voljo v pripetem pozivu.

Prijave sprejemamo do 15. junija 2021 do 14:00 na e-naslov ern@um.si,  s pripisom zadeve: Znanstveni slam, saj bo prvo srečanje od skupno treh namenjenih pripravi na slam sledilo o že 22. 6. 2021 ob 15. uri.

Znanstveni slam, ki se bo odvil predvidoma 23. septembra 2021 v Vetrinjskem dvoru v Mariboru, bo organiziran kot preddogodek v sklopu programa usposabljanja trenerjev in multiplikatorjev poljudnega komuniciranja znanosti in o znanosti projekta Evropske noči raziskovalcev 2021, z naslovom Znanost za vse (ZATE).