8. karierna tržnica

Med 12. in 16. aprilom 2021 bodo v Kariernem centru UM v sodelovanju z Zavodom RS za zaposlovanje organizirali 8. karierno tržnico.

V okviru tega bodo potekali tudi hitri razgovori delodajalcev s študenti in diplomanti.

Prijavljeni delodajalci so poseben interes izrazili tudi za študente in diplomante naše fakultete.
Na letaku najdete seznam tistih, ki so izrazili zanimanje za študente in diplomante naše fakultete

Povezava za prijavo: https://kc.um.si/dogodki/8.-karierna-trznica-sklopa-predstavitev-delodajalcev-in-hitrih-razgovorov

Rok za prijavo je 12. 3. 2021.

Razgovori so informativne narave, kar pomeni, da niti delodajalec niti študent nimata obveznosti po opravljenih razgovorih. Kljub temu po izkušnjah s preteklih let v Kariernem centru UM zaznavajo, da mnogi delodajalci najdejo skupne točke s študenti in diplomanti ter se dogovorijo za različne oblike sodelovanja.

Vabljeni k prijavi!

Promocija usposabljanja na temo kulturnega managementa

V Kariernem centru UM v sodelovanju z DDT Trbovlje, PiNA in KIBLA organizirajo 16-urno usposabljanje na temo kulturnega managementa.
Več informacij o dogodku in prijave so možne na naslovu 16-urno usposabljanje na temo kulturnega managementa | Karierni center Univerze v Mariboru (um.si).

Predstavitev Kariernega centra UM