Vpisna dokumentacija zajema:

• natisnjen in podpisan e-vpisni list ter natisnjen predmetnik iz AIPS-a;
  • akademsko oz. študentsko izkaznico;
  • izjavo o opravljenih terenskih vajah (velja le pri ponovnem vpisu v isti letnik študijskih programov: Biologija, Ekologija z naravovarstvom in Predmetni učitelj, usmeritev Izobraževalna biologija, če ste terene, določene s predmetnikom, opravili pri prvem vpisu v letnik, v katerega se ponovno vpisujete);
  • pisemsko ovojnico A5-formata, z zapisanim vašim naslovom bivališča v Sloveniji in nalepljeno znamko v vrednosti 2,91 EUR (za priporočeno pismo) oz. z zapisanim vašim naslovom bivališča v tujini in nalepljeno znamko v vrednosti 7,62 EUR. Navedeno priložite študenti, ki želite, da vam po urejenem vpisu vpisno dokumentacijo pošljemo po pošti.
  • Študenti, ki plačujejo šolnino, predložijo še izpolnjeno izjavo o načinu plačila šolnine.