• Natisnjen in podpisan e-vpisni list.
  • Akademska izkaznica.
  • Druge izjave in potrdila v zvezi s plačilom šolnine (glej točko Način plačila šolnine).

V skladu s študijskim programom morajo študenti študijskega programa EKOLOŠKE ZNANOSTI za vpis v 3. letnik k vpisni dokumentaciji priložiti s strani mentorja in študijske komisije oddelka potrjeno disertabilnost doktorske naloge. Potrdila o disertabilnosti doktorske naloge ne rabite priložiti tisti študenti, ki imate disertabilnost doktorske naloge potrjeno s strani UM ali Komisije za znanstvenoraziskovalne zadeve FNM.

V skladu s študijskim programom morajo študenti študijskega programa FIZIKA za vpis v 3. letnik k vpisni dokumentaciji priložiti s strani mentorja in študijske komisije potrjeno disertabilnost doktorske naloge. Potrdila o disertabilnosti doktorske naloge ne rabite priložiti tisti študenti, ki imate disertabilnost doktorske naloge potrjeno s strani UM ali Komisije za znanstvenoraziskovalne zadeve FNM.