Dragi M-akademiki!

še enkrat vam želimo vse dobro in veliko uspehov v letu 2019. Z NMA vam bomo na tej poti še naprej v oporo na področjih naravoslovja in matematike.

Kot smo že napovedali, pripravljamo prvi interni test Matematične akademije, ki ga bomo izvedli v sredo, 16. 1. 2019. Do takrat pridno rešujte naloge, ki so se že nabrale v spletni učilnici in se udeležite pripravljalnega srečanja z reševanjem tekmovalnih nalog v sredo, 9. 1. 2019 ob 16.15.

Verjamemo, da se boste lahko sedaj (po novoletnih praznikih) srečanj Matematične akademije zaradi nekoliko manjšega tempa v šoli ponovno udeležili v večjem številu. Tudi šolsko Vegovo tekmovanje se že bliža (21. 3. 2019), zato se bomo tudi mi potrudili pri dvigovanju vaše matematične forme.

Torej se vidimo v sredo!