V mesecu oktobru ponovno pripravljamo usposabljanje za organizirano prostovoljsko delo, po usposabljanju pa prostovoljci_ke začnejo s prostovoljskim delom.

Dejavni so lahko v sledečih programih:

Nudenje brezplačne učne pomoči – zajema neposredno individualno pomoč pri učenju otrokom in mladostnikom s težavami pri učenju, s poudarkom na osebni pomoči in nudenjem vzpodbude in podpore pri premagovanju vsakodnevnih težav.

PEKARNA DOBIŠ DAŠ – predstavlja delavnice preživljanja prostega časa z otroci in mladostniki z manj priložnostmi skozi šolsko leto.

– Stopinje mesta – spoznavanje in raziskovanje mesta z umetniškimi intervencijami, tematskimi sprehodi, s pripravo predavanj, okroglih miz in delavnic o družabnostnih funkcijah mesta in pomenu javnega prostora.

Brezmejni svet – socialno, kulturno vključevanje otrok in mladih priseljenk_cev v lokalno okolje.

Dodatne informacije (KLIK)