Spoštovani naši diplomanti

SREČANJE ALUMNI KLUBA

Fakultete za naravoslovje in matematiko Univerze v Mariboru, ki bo

v petek 14. oktobra 2016, ob 18. uri

v Restavraciji Piano, v kleti fakultete, Koroška c. 160, Maribor.

Srečanje je namenjeno ponovnemu druženju diplomantovFakultete za naravoslovje in matematiko (FNM UM) ter njenih smeri na prejšnji Pedagoški fakulteti. Med prijetnim druženjem boste lahko ponovno vzpostavili ali poglobili stike in obudili spomine ter prijateljstva iz študentskih let.

Program srečanja:

18:00 Zbiranje v restavraciji Piano

18:15 Pozdravni nagovor, prof. dr. Joso Vukman

18:30 Presenečenje večera

19.00 Nagovor dekana FNM, doc. dr. Mitje Slavinca

V nadaljevanju sledi večerja in prijetno druženje.

Prosimo vas, da svojo prisotnost na Srečanje alumnov FNM UM javite najkasneje do torka, 11.10.2016 na alumni.fnm@um.si.

Obisk srečanja je seveda brezplačen, predvideno je le samoplačniško plačilo večerje, cena je 13 eur, plačate pri prihodu. Na zgornji mail pa že ob prijavi poveste, ali boste jedli mesno ali vegetarijansko hrano.

Prizadevamo si zagotoviti čim večjo informiranost o dogodku, zato vas vljudno prosimo, da vabilo posredujete tudi vašim sošolcem in kolegom iz študijskih let.

Za morebitna vprašanja smo vam na voljo na alumni.fnm@um.si.

S prisrčnim povabilom in v prepričanju, da bomo skupaj preživeli prijeten večer vas lepo pozdravljamo.

doc. dr. Mitja Slavinec

dekan FNM