V absolventski staž se vpisujejo študenti po zaključku zadnjega letnika. V kolikor je študent v študijskem letu 2012/13 in nadalje ponavljal letnik ali spremenil študijski program, izgubi pravico do vpisa v absolventski staž po zaključku zadnjega letnika.
Za vpis v absolventski staž ni izpitnih pogojev.
Študenti, ki boste zaključili študij na 1. stopnji v mesecu septembru 2015 in se imate namen vpisati na podiplomski študij, se ne vpisujete v absolventski staž.
 

Accessibility