Že skorajda lahko čutite vonj praznične pečenke, kajne? Mamine piškote, pa domačo potico, peneče se vino in nevarno frčeče zamaške ob polnoči. Še malo snega, pa bo druga polovica meseca samo veselje in smeh.
Mi nismo počivali, vedno se nekaj kuha – v decembru bo naš predpraznični predavatelj Jure Leskovec iz Stanford University. Orisal nam bo raziskave velikih socialnih omrežij, kjer ljudje – vede ali nevede – vsak dan puščamo svoj pečat. Pa ste vedeli, kaj ti podatki pomenijo za znanost in industrijo? Je res, da ni prostora za starce v komunikaciji v socialnih omrežjih?

Zadnjič v letu vas bo Out of the Box razveselil v sredo, 18. decembra ob 17:00, v dvorani Borisa Podrecce na Univerzi v Mariboru. Veseli vas bomo kot vsakega novega okraska na jelki.

Lep pozdrav!

Ekipa Out of the Box