Vabimo vas na R:R tribuno (Raziskovalno-razvojno tribuno), ki jo Univerza v Mariboru organizira v četrtek, 28. novembra 2013, ob 9. uri, v Hotelu Habakuk, Maribor.

Glavni namen R:R tribune je povezati potrebe gospodarskih partnerjev in kompetence Univerze v Mariboru in s tem pospešiti ekonomski in družbeni razvoj Slovenije. Po predstavitvi razvojnih usmeritev in inovacijskega ekosistema Univerze, se bo program razdelil v štiri razvojne sklope, ki bodo omogočali intenzivno izmenjavo izkušenj in predlogov med udeleženci:

1. Napredni materiali in tehnologije,
  2. Sodobne IKT rešitve za višjo kakovost življenja,
  3. Marketinška in managerska znanja za uspešen nastop na trguter
  4. Metode vitkega podjetništva in generiranja poslovnih modelov.

Zaključili bomo s predstavitvami perspektivnih študentskih projektov v okviru Demole – koncepta, ki spodbuja soustvarjanje študentov, podjetij in univerz.

Program in prijava: www.um.si/rr-tribuna

Udeležba je brezplačna.

Pri organizaciji R:R tribune sodelujejo RAZ:UM, Tovarna podjemov, TehnoCenter UM in Karierni center UM

R:R tribuno organiziramo pod okriljem projektov CORE@UM (www.core.um.si), FORT (www.project-fort.com) in SEETechnology (www.seetechnology.eu), finančno podprtih s strani Evropske unije.