April je pregovorno najbolj nestabilen in muhast mesec, a pri Out of the Box Seminarjih verjamemo, da se usodo lahko vzame v lastne roke – tako vam predstavljamo tri tehtne, napete seminarje.

Andraž Storžer je bil, kot oseba z najvišjo povprečno oceno v zgodovini Medicinske Fakultete v Ljubljani in prejemnik prestižne Plečnikove nagrade, vedno globoko predan svojemu delu. V seminarju Mali Svetovi Langerhansov nam bo predstavil kako le-ti tvorijo majhne svetove, ter njihovo vlogo pri diabetesu. Ga lahko preprečimo?

Andrej Srakar, morda najbolj znan kot predsednik Asociacije, bo naslavljal dve glavni točki – metode ocenjevanja gospodarskih učinkov kulturnih dogodkov, ter vprašanje vrednosti kulture. Ponudil bo jasen vpogled v kulturno ekonomiko in ocenil vrednost kulture.

Razmislek o Viziji Slovenija pa nam bo podal Fedor Černe, ko se bomo skupaj spomnili naše države še pred Evropsko unijo. Je vizija ostala neuresničena? Udeleženci seminarja ste povabljeni k aktivnemu iskanju odgovora.

Čakali vas bomo v Podreccini dvorani na Univerzi v Mariboru, v sredo, 24. 4. 2013 ob 17:00, za aprilsko ploho inovacij in idej!