Karierni center FNM vas obvešča:

Prosto delovno mesto

Delovno mesto: Razvijalec (m/ž)

Kraj zaposlitve: Ljubljana

Zaposlitelj: Cosylab d.d.

Podjetje Cosylab d.d. vabi k sodelovanju sodelavca (m/ž) na delovno mesto razvijalca, in sicer za integriranje krmilnih sistemov in programiranje za velike fizikalne naprave po vsem svetu, kot so jedrski pospeševalniki, fuzijski reaktorji in radijski teleskopi.

Pogoj za to delovno mesto je pridobljena diploma univerzitetnega študija po starem univerzitetnem študijskem programu matematike, fizike, računalništva ali elektrotehnike, ali po novem ekvivalentnem programu bolonjskem druge stopnje. Diploma naj bi bila pridobljena med septembrom 2012 in februarjem 2013.

Pričakujemo kandidate z obsežno sposobnostjo logičnega in analitičnega razmišljanja, hitrega reševanja zapletenih problemov, samopobudnosti, moštvenega dela ter z dobrim znanjem angleščine.

Ponudbe za delo, s CV-jem vred, pošljite, prosim, na jobs@cosylab.com s pripisom za "Za KROP-2012" ter z jasno navedenim datumom diplomiranja in z imenom fakultete diplomiranja v e-pismu.

Več o našem podjetju lahko izveste v http://cosylab.si