Delavnico bo vodil: prof. dr. Boris ABERŠEK,
Kdaj: v četrtek, 19. 1. 2012, ob 12. uri
Kje: v računalniški učilnici AVLA
FAKULTETA ZA NARAVOSLOVJE IN MATEMATIKO, Koroška 160, 2000 MARIBOR

Zaradi narave delavnice je število mest omejeno. Iz organizacijskih razlogov vas vljudno prosimo za prijavo udeležbe  po elektronski pošti, na e-mail: kc.fnm@uni-mb.si

Vsak od nas se slej kot prej znajde v situaciji, ko mora sestaviti svoj življenjepis (latinsko Curriculum Vitae), da bi izpolnil osnovne zahteve ob prijavi na prosto delovno mesto.

V časih, ko se na oglas za eno prosto delovno mesto prijavi nekaj 10 ali celo 100 kandidatov, je dobro vedeti, kako napisati življenjepis, ki bo pritegnil delodajalčevo pozornost in ne bo le eden od mnogih.

Da bi razjasnili dilemo in vam pokazali, da lahko tudi z malo delovnimi izkušnjami napišete dober življenjepis, ki vam bo odprl vrata na zaposlitveni razgovor, vas vabimo, da se nam pridružite na delavnici: ŽIVLJENJEPIS.

Vabljeni tudi vsi, ki ste prepričani, da »tehniko« pisanja življenjepisa že obvladate. Zagotovo se boste naučili česa novega in tako svoj življenjepis še izboljšali.

Več podrobnosti najdete v prilogi (doc).