• Natisnjen in podpisan e-vpisni list.

• Študentska izkaznica.
  • Izjava o izbirnih predmetih (samo za študente, ki se vpisujejo v 2. letnik).

Študenti, ki morajo ob vpisu poravnati šolnino, priložijo še:

• Izpolnjeno izjavo o načinu plačila šolnine.
  • Izpolnjeno izjavo poroka o prevzemu dolga – velja za študente, ki bodo šolnino poravnali obročno.
  • Izpolnjeno izjavo plačnika o plačilu stroškov študija – velja za študente, katerim bo šolnino in stroške študija poravnala pravna oseba.
  •  Priložijo študenti, ki želijo, da se jim zahtevana potrdila o vpisu oz. potrdila o opravljenih izpitih in študentska izkaznica po ureditvi vpisa pošlje po pošti: pisemska ovojnica z vašim naslovom in z znamko s črkovno oznako B v vrednosti 0,45 EUR, če je naslov študenta v Republiki Sloveniji, oz. z znamko v vrednosti 0,97 EUR, če je naslov študenta v tujini. Študent na pisemsko ovojnico napiše naslov in nalepi znamko.
  •  V skladu s študijskim programom morajo ŠTUDENTI ŠTUDIJSKEGA PROGRAMA EKOLOŠKE ZNANOSTI za vpis v 2. letnik k vpisni dokumentaciji priložiti s strani tutorja potrjeno dispozicijo doktorske disertacije.
  • V skladu s študijskim programom morajo ŠTUDENTI ŠTUDIJSKEGA PROGRAMA EKOLOŠKE ZNANOSTI za vpis v 3. letnik k vpisni dokumentaciji priložiti s strani mentorja in študijske komisije oddelka potrjeno disertabilnost doktorske naloge. Potrdila o disertabilnosti doktorske naloge ne rabite priložiti tisti študenti, ki imate disertabilnost doktorske naloge potrjeno s strani UM ali Komisije za znanstvenoraziskovalne zadeve FNM.
  • V skladu s študijskim programom morajo ŠTUDENTI ŠTUDIJSKEGA PROGRAMA FIZIKA za vpis v 3. letnik k vpisni dokumentaciji priložiti s strani mentorja in študijske komisije potrjeno disertabilnost doktorske naloge. Potrdila o disertabilnosti doktorske naloge ne rabite priložiti tisti študenti, ki imate disertabilnost doktorske naloge potrjeno s strani UM ali Komisije za znanstvenoraziskovalne zadeve FNM.