Po ureditvi vpisa boste na elektronski naslov ime.priimek@student.um.si prejeli račun za plačilo vpisnine in drugih stroškov. Stroški so naslednji:

• Vpisnina (vključuje vpisno dokumentacijo, hologramsko nalepko, prispevek za informacijski sistem, prispevek za knjižnice članic UM in UKM) – v vrednosti 17,00 EUR.
  • Prispevek za kritje stroškov študijskega in strokovnega informiranja študentov po predlogu ŠS (za vse študente) – v vrednosti 3,00 EUR.

Stroški terenskih vaj na študijskih programih Biologija in ekologija z naravovarstvom in Izobraževalna biologija

V študijskem letu 2017/2018 boste študenti študijskih programov Biologije in ekologije z naravovarstvom in Izobraževalne biologije na elektronski naslov ime.priimek@student.um.si prejeli račune za plačilo:

• prispevka za izvedbo terenskih vaj, in sicer:
Biologija in ekologija z naravovarstvom vrednost v EUR
1. letnik 60,00
Izobraževalna biologija in …
1. letnik 10,00

Študente dvopredmetnih študijskih programov, ki jih FNM UM izvaja v povezavi s FF UM obveščamo, da so stroški terenskih vaj za dvopredmetni študijski program FF UM objavljeni na spletni strani Filozofske fakultete UM.