Sklep o razpisu volitev v Državni svet RS
Sklep o razpisu postopka izvolitve predstavnika FNM UM v Mariboru v volilno telo za volitve članov državnega sveta NOVO!
Vloga_za_kandidaturo_za_elektorja_članice_Fakulteta za naravoslovje in matematike UM (OBR-3) NOVO!

Komisija za pregled kandidatur v postopku izvolitve predstavnika Fakultete za naravoslovje in matematiko Univerze v Mariboru v volilno telo za volitve članov državnega sveta, ki se je sestala 26.09.2017 ob 13:00 uri, je ugotovila, da je prispela ena pravočasna, popolna in pravilna kandidatura za predstavnika (elektorja) v volilno telo za volitve člana državnega sveta iz članice Fakultete za naravoslovje in matematiko Univerze v Mariboru. Kandidata bo volil Senat Fakultete za naravoslovje in matematiko Univerze v Mariboru.

Seznam elektorjev
Soglasje za člana Državnega sveta RS
Obrazec in soglasje za kandidaturi za elektorja
Obrazec in soglasje za kandidaturo za kandidata za člana Državnega sveta RS