V sklopu sprejema bruck in brucev je potekala tudi slovesna PODELITEV PRIZNANJ FAKULTETE ZA NARAVOSLOVJE IN MATEMATIKO študentom za njihove vrhunske dosežke na znanstvenoraziskovalnem, strokovno razvojnem področju in na področju obštudijskih dejavnosti.

FNM s priznanji izkazuje posebno priznanje in čast tistim, ki so se v času študija še posebej odlikovali in tako  prispevali k napredku FNM.

Priznanja so prejeli:

Sabina ŠMIGOC – za izjemne dosežke pri razvijanju strokovnih področij Fakultete za naravoslovje in matematiko Univerze v Mariboru.

Aljaž ŠABEDER – za intenzivno vključenost in prispevek k različnim obštudijskim dejavnostim na Fakulteti za naravoslovje in matematiko Univerze v Mariboru.

Vito ŠIMONKA – za izjemne, mednarodno odmevne raziskovane dosežke in odličen študijski uspeh.

Niko TRATNIK – za originalne znanstvene rezultate iz dveh področij matematike.

Martin VOGRIN  – za izjemne, mednarodno odmevne raziskovalne dosežke in odličen študijski uspeh.

Eva KLEMENČIČ  – za izjemne, mednarodno odmevne raziskovalne dosežke in odličen študijski uspeh.

Galerija slik: (kliknite za povečavo)