Na Fakulteti za naravoslovje in matematiku v tednu, ko po vsej Evropi poteka promocija poklica raziskovalec, pripravljamo DAN ZNANOSTI. Zagotavljamo vam, da bo tako poučno kot zabavno!

Dan znanosti bomo nadaljevali s srečanjem alumnov FNM UM. Med naše alumne štejemo tudi vse, ki ste končali pedagoške študijske programe s področja fizike, kemije, biologije, računalništva, matematike in tehnike na bivši Pedagoški fakulteti. Te programe je s preoblikovanjem bivše Pedagoške fakultete namreč prevzela Fakulteta za naravoslovje in matematiko.

Zadnje srečanje alumnov je bilo leta 2010, torej se že kar nekaj časa nismo srečali. Zato vas že sedaj vabimo, da si rezervirate četrtek, 25. 9. 2014, popoldan in večer za prijetno druženje na FNM.

DAN ZNANOSTI na FNM UM

četrtek, 25. 9. 2014, od 11h do 16h v avli stavbe na Koroški 160 in pred njo.

SREČANJE ALUMNOV FNM

četrtek, 25. 9. 2014 od 17h naprej v prostorih FNM na Koroški 160.

Vabilo in program