V okviru projekta Youngle Mednarodni Teden 2013, ki se bo odvijal v tednu med 21. in 24. oktobrom 2013 na Ekonomsko-poslovni fakulteti, Tehniških fakultetah, Filozofski fakulteti, Pedagoški fakulteti ter Fakulteti za naravoslovje in matematiko pripravljamo razstavo

Youngle na Mobilnosti 2013

za vse tiste, ki ste že doživeli izkušnjo mobilnosti in vam je ta spremenila življenje.

Pošlji nam fotografijo s svoje mobilnosti in pripiši, kako je ta izkušnja vplivala nate in na tvoje življenje.

Fotografije in zgodbe bodo razstavljene na fotografski razstavi Youngle na Mobilnosti 2013, ki bo 18. – 25. 10. 2013 na razstavnih mestih fakultet: FF, PEF in FNM.

Vsak lahko pošlje maksimalno 3 fotografije skupaj s priloženim izpolnjenim prijavnim obrazcem najkasneje do 10. 10. 2013.

Vse dodatne informacije glede sodelovanja na razstavi najdete v priloženih dokumentih (Program, Navodila za sodelovanje, Prijavnica)
ali pa nas kontaktirajte na youngle.razstave@esn-mb.org.

facebook.com/YoungleMednarodniTeden

facebook/ListenToTheYoungle