Karierni center Univerze v Mariboru Vas vabi na:

Strokovno ekskurzijo v podjetje Akrapovič d.d.

Kdaj: sreda, 21. marec 2012, ob 8:00 uri

Kje: Akrapovič d.d., Ivančna Gorica

21. marca 2012 bo Karierni center Univerze v Mariboru za študente in diplomante Univerze v Mariboru organiziral strokovno ekskurzijo v podjetje Akrapovič d.d., ki je proizvajalec vrhunskih izpušnih sistemov za motocikle in športne avtomobile ter karbonskih delov.

Na voljo je samo 40 PROSTIH MEST, zato redno spremljajte našo spletno stran, saj bomo naključno in brez poprejšnjega obvestila odpirali prijave na strokovno ekskurzijo.

POGOJ ZA PRIJAVO študentov in diplomantov UM je VPIS SVOJEGA ŽIVLJENJEPISA v spletno bazo KC UM "karierna tržnica", zato vam svetujemo, da to storite že sedaj. Vse vpisane življenjepise bomo skrbno prebrali.

Karierni center UM si pridružuje pravico do spremembe datuma strokovne ekskurzije na 28.3.2012!