Ste aktivni in si že med študijem pridobivate izkušnje s sodelovanjem pri aktivnostih fakultete? Da bi vašo zavzetost nagradili in vam omogočili, da boste izstopali tudi kasneje, ko boste iskali zaposlitev, vam bo fakulteta izdala POTRDILO O SODELOVANJU.

Če v tekočem študijskem letu sodelujete pri projektih, ki jih izvaja fakulteta, opravljate delo kot administrator in/ali sodelujete v organih fakultete, izpolnite spletni obrazec za izdajo potrdila o sodelovanju. Izdali vam bomo POTRDILO O SODELOVANJU, s katerim boste lahko svoje znanje podkrepili, ko boste bodočega delodajalca prepričevali, zakaj naj izbere ravno vas.

Tiste, ki se boste še posebej izkazali, bomo nagradili in vam podelili posebna priznanja.

Priporočilo za izpolnjevanje obrazca.

POTRDILO O SODELOVANJU.